ارسال آگهی

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان و پیدا کردن نزدیکترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان و به دست آوردن شماره تعمیرکار لباسشویی اصفهان و سایر خدمات مربوطه به تعمیر لباسشویی اصفهان میتوانید به این صفحه مراجعه کنید.

لیست افراد تعمیرکار ماشین لباسشویی

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۶ عصر
( افشین جودکی )
افشین جودکی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
97%
:تخصص فنی
96%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
95%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

اصفهان – ۲ ظهر تا ۸ شب
( ایمان جدیدی)
ایمان جدیدی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
97%
:تمیز کار بودن
97%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۷ صبح تا ۸ شب
( جواد آقامیرزائی دلیگانی )
جواد آقامیرزائی دلیگانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
95%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
93%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – شاهین شهر – ۹ صبح تا ۹ شب
( علیرضا کیوانداریان )
علیرضا کیوانداریان

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
91%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۶ عصر
( یوسف محمدی )
یوسف محمدی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
95%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
94%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

فهرست مطالب تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان:

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان

چنانچه مشکلاتی از قبیل: روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه های ماشین لباسشویی، نچرخیدن دیگ لباسشویی یا حتی تمیز نشستن لباس ها را در ماشین لباسشویی مشاهده کرده باشید و نگران این موضوع هستید که لباسشویی خود را که اتفاقا از یک برند خارجی و معتبر می باشد به دست چه تعمیرکاری بسپارید که تخصص و مهارت کافی را داشته باشد.

یا حتی ممکن است به دنبال جایی باشید که تمامی خدمات مربوط به ماشین لباسشویی را انجام بدهد به شما پیشنهاد می کنیم که لیست خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان را نگاهی بیاندازید تا مطمئن شوید که سایت فنی کارا علاوه بر خدمات متنوعی که دارد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان را هم به بهترین شکل ممکن به شما ارائه می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان شامل خدمات گوناگونی می باشد که عبارتند از: 

 • خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان
 • نصب و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی در اصفهان 
 • رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • تعمیر درب ماشین لباسشویی در اصفهان
 • برطرف کردن لرزش و صداهای ناهنجار لباسشویی
 • رفع علت تمیز نشستن لباس ها 
 • تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی
 • رفع ایراد تخلیه و آبگیری ماشین لباسشویی
 • تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی 
 • تعمیر قفل درب ماشین لباسشویی
 • رفع عیب جمع شدن آب در ماشین لباسشویی
 • برطرف کردن مشکل تخلیه نکردن ماشین لباسشویی
 • رفع نشت آب از زیر ماشین لباسشویی
 • رفع عیب کار نکردن همزن ماشین لباسشویی
 • رفع ایراد آبگیری نکردن ماشین لباسشویی
 • تعمیر تایمر ماشین لباسشویی
 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و دیگر برندها مانند: تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان، پاکشوما، بهی،حایر، کنوود، ارج، پاکشوما، ایندزیت،کندی و….

اگر به تازگی به شهر دیگری نقل مکان کرده اید و قبلا هم از خدمات تعمیر لباسشویی و یا سایر خدمات سایت فنی کارا استفاده کرده اید اما حالا نیازمند این هستید تا دوباره برای انجام امور فنی خود یک تعمیرکار ماهرلباسشویی و یا … پیدا کنید بهتر است بدانید که سایت فنی کارا نه تنها به شما شماره تلفن نزدیکترین فنی کار را نشان می دهد بلکه شما میتوانید در تمامی شهرها از همه خدمات سایت استفاده کنید مثلا: دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد یکی از گزینه های پرطرفدار این سایت می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان

عیب های رایج ماشین لباسشویی

ممکن است در برخی مواقع لباسشویی شما لرزش داشته باشد و یا اینکه خشک کردن لباس ها را به طور کامل انجام نمی دهد حتی در حین کار کردن بدون دلیل خاموش می شود و ده ها مشکل دیگری که شما را بابت خراب شدن همیشگی لباسشویی نگران میدهد.

در اینجا فنی کارا به شما می گوید که وقت آن رسیده است تا تعمیرات لباسشویی اصفهان که اتفاقا یک برند پر طرفدار می باشد را به یک تعمیرکار لباسشویی اصفهان بسپارید.

معمولا در هر خانه ای از برند سامسونگ وسایل برقی وجود دارد که افراد از آن استفاده کنند. لباسشویی سامسونگ یکی از مهمترین تولیدات این شرکت می باشد و تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند لباسشویی خود را با تمامی امکانات در اختیار مشتریان قرار دهد.

اما از آنجائیکه لباسشویی نیز مانند هر وسیله ایی دیگری ممکن است با مشکلاتی روبه رو شود فنی کارا با تعمیرات ماشین لباسشویی در سامسونگ در خدمت شماست تا اگر از این برند استفاده می کنید و مدت گارانتی دستگاه شما به پایان رسیده است جای هیچ گونه نگرانی وجود دارد با خیال راحت تعمیرکار لباسشویی سامسونگ اصفهان را درخواست بدهید.

انواع عیب های رایجی که در ماشین لباسشویی به وجود می آیند عبارتند از:

 • نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • پس از شروع به کار، از کار افتادن ماشین لباسشویی
 • بوی سوختن در لباسشویی
 • خرابی موتور ماشین لباسشویی
 • تسمه لباسشویی
 •  خرابی برد یا تایمر
 •  ایراد المنت لباسشویی
 • خراب شدن لاستیک المنت لباسشویی
 •  سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی
 • خارج شدن آب از ماشین لباسشویی
 • سوراخ شدن لاستیک دور در لباسشویی
 • خراب شدن کاسه نمد لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان با سایت فنی کارا

برای ماشین لباسشویی که قطعات پیچیده ای دارد قطعا عیب یابی آن از تعمیر ماشین لباسشویی سخت تر خواهد بود. البته در نسل جدیدتر ماشین لباسشویی با نشان دادن کدهای خطا راحت تر می توان خطای به وجود آمده را تشخیص داد ولی این بدان معنا نیست که همه افراد عادی می توانند از پس تعمیر آن بر بیایند زیرا تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد.

هرچند که ماشین لباسشویی های نسل جدید بسیار هوشمند تر و پیشرفته تر از قبل هستند و ممکن است دیرتر خراب شوند اما اگر از این وسیله برقی به درستی استفاده نشود و برای شستشوی هر نوع لباس از برنامه مخصوص آن استفاده نشود ممکن است زودتر از آنچه که تصور می کنید به تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان نیاز داشته باشید.

بسیاری از افراد از یک برنامه ماشین لباسشویی برای انواع مختلف لباس و وسایل قابل شستشو با لباسشویی استفاده میکنند و به دلیل اینکه یا اطلاعات کافی ندارند یا در هنگام خرید نکات لازم به آنها گفته نشده و یا حتی اینکه به دلیل فراموشی دفترچه راهنما ماشین لباسشویی را مطالعه نکرده اند، تنها به استفاده از یک برنامه شستشو لباسشویی اکتفا می کنند که این کار باعث می شود فشار زیادی به موتور لباسشویی وارد شود.

تعمیرکار لباسشویی در اصفهان

به هر حال ماشین لباسشویی مانند هر وسیله برقی دیگر نیاز به سرویس دوره ایی لباسشویی دارد که مزیت این کار این است در صورت مشاهده عیب و ایرادی در قطعات آن و یا نیاز به تمیز کردن قسمت های مختلف عمر لباسشویی افزایش پیدا کند.

برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی در اصفهان می توانید از طریق همین صفحه که مربوط به سایت فنی کارا می باشد اقدام کنید. لازم به ذکر است که بدانید تعمیرکار لباسشویی در اصفهان دارای تعهد کاری بالا، حرفه و مهارت تخصصی، خوش قول و منظم بوده و نسبت به کار شما حس مسئولیت بالایی دارد و بسیار برایش مهم است تا تماما از کار انجام شده رضایت داشته باشید.

اما در برخی موارد ممکن است مشتری چندان رضایت نداشته باشد و مشکلی در روند کار به وجود آمده باشد که این موضوع را می توانید با تیم پشتیبانی فنی کارا در میان بگذارید تا نسبت به مسئله شما اقدامات لازم را انجام دهند.

شما بعد از انجام این مراحل به راحتی میتوانید خدمات تعمیر لباسشویی در محل اصفهان را دریافت کنید چرا که فنی کارا تلاشش این است تا بتواند تلفن نزدیکترین تعمیرکار لباسشویی در اصفهان را به شما نشان دهد.

ضمن اینکه می توانید با معرفی این سایت به دوستان خود به آنها اعلام کنید که فنی کارا خدمات تعمیر لباسشویی خود را در تمامی شهرها مانند: تعمیر ماشین لباسشویی در تهران ارائه می دهد.

 قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان درصورتیکه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی ماهر انجام شود و نه مربوطه به عوامل متعددی بستگی دارد. برند و مدل ماشین لباسشویی در درجه اول از اهمیت بیشتری برخوردار است به دلیل اینکه قطعات به کار رفته در هریک از آنها از نظر کیفیت و جنس بسیار متفاوت می باشد این عوامل عبارتند از:

هزینه سرویس ماشین لباسشویی در اصفهان

سرویس کردن دوره ایی ماشین لباسشویی جز عواملی است که توسط تعمیر کار لباسشویی در اصفهان انجام می شود که این سرویس شامل: تعویض فیلتر ماشین لباسشویی، جرم گیری ماشین لباسشویی، قیمت تعویض فیلتر لباسشویی می باشند.

قیمت و هزینه تعمیر لباسشویی اصفهان

هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

از آنجائیکه هر پمپ تخلیه  فقط مختص به همان لباسشویی می باشد لذا به طور دقیق نمی توان گفت که هزینه تعویض آن چقدر می باشد به این دلیل که اول باید بررسی شود و سپس طبق نظر تعمیرکار لباسشویی در اصفهان و برند لباسشویی تعویض انجام شود.

هزینه تعمیر تایمر لباسشویی

در بیشتر مواقع تایمر لباسشویی نیازی به تعویض ندارد و فقط توسط تعمیر کار لباسشویی تعمیر می شود که تعویض و تعمیر تایمر باز هم بستگی به این دارد که از چه مدلی باشد ممکن است تایمر لباسشویی میکانیکی یا الکترونیکی باشد.

هزینه تعویض لاستیک درب لباسشویی

ممکن است درب لباسشویی به سختی بسته شود و یا در حین کار کردن آب به بیرون ریخته شود که نشان دهنده این است لاستیک دور درب ماشین لباسشویی هرز شده و نیاز به تعویض دارد دقت شود که برای تهیه لاستیک دور درب لباسشویی دقیقا مطابق با خود برند لباسشویی باشد و بهتر است اینکار را به یک تعمیرکار لباسشویی در محل اصفهان بسپارید.

هزینه تعویض کردن کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی

دقت شود در صورتیکه تشخیص داده شود ایراد لباسشویی از کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی می باشد باید تمام ماشین لباسشویی دمونتاژ و مجددا مونتاژ شود که این امر فقط و فقط توسط تعمیرکار لباسشویی قابل انجام است و تمامی هزینه های آن را تعمیرکار به شما اعلام میکند.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

هزینه تعویض موتور لباسشویی

چنانچه نیاز باشد که لباسشویی باید موتور آن عوض شود ابتدا نکته ایی که مهم می باشد این است که موتور نو باشد یا دست دوم! که بر کاهش یا افزایش قیمت تعمیر و تعویض آن اثر می گذارد و موضوع دیگر اینکه موتور لباسشویی ذغالی است یا دیجیتال و یا هر نوع دیگری که توسط تعمیرکار لباسشویی قابل تشخیص است.

هزینه تعویض کردن یا تعمیر دیگ و آبکش ماشین لباسشویی

دیگ ماشین لباسشویی هم کاملا به نوع و برند دستگاه بستگی دارد که برای تعویض یا تعمیر دیگ، آبکش لباسشویی باید دمونتاژ و دوباره مونتاژ شود. توصیه می شود حتی اگر آموزش تعمیر لباسشویی را در جایی مطالعه کرده اید و احساس می کنید می توانید به تنهایی از پس تعمیر لباسشویی بر بیاید به هیچ عنوان برای تعمیر لباسشویی اقدام نکنید به دلیل اینکه دارای مهارت، تخصص، تجربه کافی نیستید و بهتر است تعمیرات وسایل برقی گران قیمت را به تعمیرکار فنی بسپارید.

دسته بندی شده در: اصفهان, تعمیر ماشین لباسشویی, خدمات فنی

ارسال نظر