ارسال آگهی

تعمیر یخچال در اصفهان+ تعمیرکار یخچال سیار در محل

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

در این مطلب از سایت فنی کارا می توانید در هر زمان که نیاز داشتید خدمات تعمیر یخچال اصفهان را دریافت کرده و از تعمیرکار یخچال اصفهان بخواهید تا در کوتاهترین زمان به کمک شما بیاید. همچنین امکان دریافت خدمات تعمیر پخچال در منزل نیز فراهم میباشد.

لیست افراد تعمیرکار یخچال اصفهان

داخل شهر اصفهان – ۹ صبح تا ۱۰ شب
( میثم رنجبرگندمانی )
میثم رنجبرگندمانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

99%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
98%
:تمیز کار بودن
97%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
98%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( امیر ابوطالبیان )
امیر ابوطالبیان

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

کل اصفهان – ۹ صبح تا ۷ شب
(میلاد جمالی جزلان)
میلاد جمالی جزلان

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۹ شب
( علیرضا داودی )
علیرضا داودی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۶ عصر
( یوسف محمدی )
یوسف محمدی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
95%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
94%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

اصفهان – ۲ ظهر تا ۸ شب
( ایمان جدیدی)
ایمان جدیدی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
97%
:تمیز کار بودن
97%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۷ صبح تا ۸ شب
( جواد آقامیرزائی دلیگانی )
جواد آقامیرزائی دلیگانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
95%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
93%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۹ شب
( پرویز ترکیان ولاشان )
پرویز ترکیان ولاشان

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

در صورتی که احساس کردید یخچال منزل شما دچار مشکل شده است قبل از اینکه مواد غذایی درون یخچال خراب شوند بهتر است هر چه سریعتر شماره تلفن یک تعمیرکار یخچال در اصفهان را دریافت کرده تا برای تعمیر یخچال اقدام کند.

مطالب گفته شده در صفحه تعمیر یخچال اصفهان به صورت تیتر وار در فهرست زیر ذکر شده است می توانید برای دسترسی سریعتر به هر مطلب فقط روی آن کلیک کنید:

خدمات تعمیر یخچال در اصفهان

یخچال فریزر از آن دسته وسایلی می باشد که حجم زیادی دارد به خاطر  همین حجم و جاگیری بالا بسیار سنگین بوده و جزء وسایلی با حساسیت بالاست  که جابجایی و حمل آن مستلزم رعایت نکاتی می باشد که در صورت بی توجهی خسارت زیادی را به فرد وارد می کند. از این رو تعمیر یخچال در منزل اصفهان جز مواردی است که مشتریان نیاز دارند و به دنبال این هستند تا فردی باشد که به عنوان تعمیرکار سیار یخچال اصفهان بتواند در هر زمان و هر مکانی خدمات خود را ارائه دهد.

تعمیر یخچال اصفهان

یک تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان با توانایی و مهارتهایی که دارد خدمات زیر را ارئه می دهد که عبارتند از:

 • تعمیر یخچال در اصفهان فوری + در محل
 • شارژ مجدد گاز یخچال در منزل اصفهان 
 • تعمیر کمپرسور یخچال 
 • تعمیر کندانسور یخچال
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر 
 • تعمیر برد یخچال در اصفهان 
 • تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان
 • تعمیر یخساز یخچال 
 • تعمیر آبسردکن یخچال فریزر
 • تعمیر موتور یخچال فریزر 
 • تعویض موتور یخچال 
 • تعمیر ترموستات یخچال 
 • تعمیر دمپر یخچال فریزر
 • تعمیر یخچال بدون برفک
 • تعمیر درب یخچال فریزر 
 • تعویض فیلتر یخچال 
 • رفع صدای عجیب یخچال 
 • تعمیر یخچال ویترینی در اصفهان
 • تعمیرات یخچال صنعتی اصفهان 
 • تعمیر یخچال سامسونگ، اسنوا، ، امرسان، هیمالیا، دوو، کنوود، الکترواستیل، بکو، ال جی، هیتاچی در اصفهان

تعمیرات یخچال اصفهان

درخواست تعمیرکار یخچال اصفهان توسط سایت فنی کارا

یک تعمیرکار یخچال در اصفهان که آگهی خود را در سایت فنی کارا منتشر کرده است تا بتواند خدماتش را به همشهری های خود ارائه دهد بر اساس نظر و رضایت مشتریان دیگر توانسته به فعالیت خود همچنان ادامه دهد چرا که مشتریان در قبال فنی کاری که انتخاب می کنند نظرسنجی مربوطه را انجام میدهند مثلا: تعمیرکار سیار یخچال اصفهان خوش قول، منظم، متعهد به کار، دارای تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات یخچال اصفهان می باشد ضمن اینکه تعمیرکار یخچال در پایان کار خود لیستی از کارهای انجام شده تحت عنوان فاکتور به مشتری ارائه می دهد.

از نظر هزینه سایت فنی کارا مقرون به صرفه می باشد. به دلیل اینکه یک عامل مهم هزینه رفت و آمد برای مشتری کمتر خواهد شد چون تمام تلاش فنی کارا این است که شماره نزدیکترین تعمیرکار یخچال در اصفهان را به شما نشان دهد. همانطور که نحوه درخواست یک تعمیرکار یخچال سیار به شما توضیح داده شد برای شهرهای دیگر نیز به همین ترتیب می باشد در صورت نیاز اگر میخواهید خدمات تعمیرات یخچال در مشهد را دریافت کنید فقط کافیست در سایت فنی کارا نام شهر را به مشهد تغییر داده تا لیست تعمیرکار یخچال در مشهد برای شما نمایش داده شود.

برای دریافت خدمات تعمیر یخچال در اصفهان بهتر است بعد از وارد شدن به سایت فنی کارا با آدرس www.fanikara.com و همچنین انتخاب شهر و محل سکونت لیستی از افراد تعمیرکار برای شما نشان داده می شود.

تعمیرکار یخچال در اصفهان

لازم به ذکر است که بدانید تعمیر یخچال اصفهان در تمامی مدل ها و برندها انجام می شود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد به عنوان مثال:

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

 تعمیر یخچال فریجیدر در اصفهان

تعمیر یخچال اسنوا، هیمالیا، هیتاچی، فروزان، الکترواستیل و تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط افراد تعمیرکار یخچال اصفهان تعمیر می شود. بسیار دقت شود در هنگام درخواست از یک فرد تعمیرکار یخچال اصفهان حتما از وی سوال شود که تخصص در نوعی از برند یخچال را دارد و یا اینکه می تواند تمامی مدل های یخچال را تعمیر کند؟! 

قطعا افرادی که در سایت فنی کارا به عنوان تعمیرکار یخچال فریزر در اصفهان فعالیت می کنند برندهای مختلفی را کار می کنند اما شاید در میان آنها افرادی باشند که توانایی تعمیر فقط نوع خاصی از یخچال را دارند.

بنابراین بهتر است قبل از تایید نهایی برای درخواست یک تعمیرکار یخچال سیار در اصفهان تمامی نکاتی که برای شما مهم است پرسیده شود.

 

هزینه تعمیر یخچال در اصفهان

برای اینکه بدانید تعرفه قیمت تعمیر یخچال اصفهان به چه صورت است در ابتدا باید ذکر شود که تعمیر یخچال در اصفهان و در شهرهای دیگر مانند: تعمیر یخچال در تهران قیمت مشخص و ثابتی ندارد زیرا عوامل زیادی بر آن دخیل است و طبق نظر تعمیرکاران یخچال مشخص می شود.

تعمیر یا تعویض قطعات اصلی: همچنین ممکن است خرابی برخی قطعات یخچال مانند:  تعمیر کمپرسور یخچال و یا تعویض موتور یخچال فریزر که قطعاتی بسیار گران می باشند هزینه زیادی را بر دوش مشتری بگذارد.

تعمیر یا تعویض یخچال: به طور صد در صدی  نمیتوان گفت که تعویض بهتر است یا تعمیر، چرا که ممکن است در برخی از یخچال ها که عمر زیادی از استفاده آنها می گذرد طبیعتا تعویض کردن یخچال با یک یخچال نو بهتر باشد.

اما این احتمال وجود دارد برخی افرادی که به تازگی یخچال را خریداری کرده اند و در نحوه عملکرد یخچال فریزر ایراداتی مشاهده می کنند که نیاز به بررسی و نظر تعمیرکار یخچال فریزر در اصفهان و یا نیاز به  تماس گرفتن با مربوطه را دارد.

برند ها و مدل های یخچال فریزر: یکی از مواردی که بر قیمت تعمیر یخچال فریزر در اصفهان تاثیر گذار است مدل یخچال می باشد که برخی از برندها و مدل ها مانند: تعمیر یخچال ساید اصفهان هزینه تعمیر و نگهداری بالاتری نسبت به سایر مدل ها دارند. توصیه می شود قبل از اینکه نسبت به تعمیر یخچال اقدام کنید به تعمیرکار یخچال نام برند و مدل یخچال را توضیح دهید.

هزینه رفت و آمد:  یکی دیگر  از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر یخچال در منزل اصفهان هزینه رفت و آمد تعمیرکار یخچال در اصفهان می باشد هرچه تعمیرکار مسافت کمتری را برای تعمیر یخچال در محل اصفهان طی کند مسلما هزینه کمتری نیز بابت رفت و آمد صرف می شود.

تعمیرات یخچال اصفهان

عیب های رایج یخچال فریزر و علائم خرابی یخچال فریزر

رایج ترین عیب هایی که در یخجال مشاهده می شوند مشکلاتی از قبیل: سروصداهای اضافه و عجیب در یخچال فریزر، برفک زدن بیش از اندازه یخچال فریزر، کم شدن گاز یخچال، یخ زدن مواد غذایی درون یخچال یا گرم ماندن مواد غذایی در یخچال از جمله رایج ترین مشکلات پیش آمده در یخچال می باشد. در ادامه به رایج ترین عیب های یخچال فریزر می پردازیم:

 • کم شدن گاز یخچال 
  • علائمی که نشان می دهد گاز یخچال کم شده است عبارتند از: برفک زدن اواپراتور یخچال فریزر، کار کردن مداوم کمپرسور یخچال، خنک نشدن فضای درون یخچال، پایین آمدن آمپر یخچال، مشاهده ذرات گرد و غبار و چربی بر روی لوله های موجود در یخچال
 • زیاد شدن گاز یخچال 
  • چنانچه این نشانه ها را در عملکرد یخچال مشاهده کردید نشان دهنده این است که گاز یخچال بیشتر از حد معمول می باشد برای رفع این مشکل حتما باید به یک تعمیرکار یخچال در اصفهان مراجعه کرد، علائمی مانند: برفک زدن لوله مکش، بالا رفتن آمپر، بالا رفتن فشار دهش، دیر روشن شدن کمپرسور در هنگام روشن شدن یخچال، زیاد شدن صدای موتور یخچال
 • یخ زدن لوله مویین و جرم گرفتگی آن
  • در بعضی مواقع ممکن است لوله موبین درون یخچال بر اثر مواردی مثل: رطوبت دچار یخ زدگی بشود و یا درون آن جرم بگیرد و گرفته شود که در این هنگام خودش را با عواملی مانند: ذوب شدن برفک اپراتور، سرد شدن لوله موبین و فیلتر، کاهش پیدا کردن فشار مکش یخچال، گرم شدن قسمت های اولیه کندانسور، ضعیف شدن صدای کمپرسور نشان میدهد.
 • کاهش فشار درون کمپرسور و ضعیف شدن آن
  • جرم گرفتن سوپاپ ها و یا گشاد شدن سیلندرها باعث فشار به کمپرسور و در نتیجه ضعیف شدن کمپرسور می شود که در این صورت با علائم گفته شده مشخص می شود: بالا رفتن فشار مکش، سرد نکردن دستگاه، شنیدن صداهای غیر طبیعی در حین کار کمپرسور، گرم شدن دستگاه یا خاموش شدن کمپرسور که رفع مشکل آن فقط با تعویض موتور کمپرسور یخچال رفع می شود که برای تست و خطای این موضوع بعد از دریافت خدمات تعمیرات یخچال در شهر اصفهان از یک تعمیکار یخچال سیار اصفهان کمک بگیرید.
 • خراب شدن پروانه کندانسور و رعایت نکردن فاصله بین یخچال و دیوار
  • اگر پروانه کندانسور از حول محور فن آزاد شود و پروانه درون آن گیر کند علائمی مانند: بالا رفتن فشار دهش، بالا رفتن دمای لوله دهش، ضعیف شدن صدای فن موتور، قطع شدن صدای فن موتور، کم شدن سرمای داخل یخچال نمایان می شود.
 • خراب بودن درب یخچال 
  • وقتی که درب یخچال خراب باشد باعث می شود که اواپراتور زیاد برفک بزند، موتور یخچال به صورت مداوم کار کند و سرمای یخچال هم در حد مطلوب و مناسب نباشد که با تعویض نوار دور درب یخچال این مشکل را می توان برطرف نمود.

 

دسته بندی شده در: اصفهان, تعمیر یخچال فریزر خانگی, خدمات فنی

ارسال نظر