ارسال آگهی

نشت یاب آب در اهواز + عیب یابی و رفع نشتی با دستگاه

در این مطلب قصد داریم شما را راهنمایی کنیم تا برای خدمات فنی رفع نم، رطوبت و ترکیدگی لوله و نشت یابی ساختمان، به صورت فوری و تضمینی در تمام مناطق اهواز به متخصصان فعال مجهز به دستگاه نشت‌یاب در این زمینه دست پیدا کنید.

لیست سرفصل‌های این مطلب:

خدمات نشت یاب لوله آب دراهواز

چه موقع به خدمات فنی نشت یابی لوله آب اهواز نیازداریم

استفاده از دستگاه نشت یاب لوله چه مزیتی دارد؟

نکات مهم در تماس با متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله در اهواز

 قیمت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در اهواز چقدر است؟

خدمات نشت یابی لوله آب در اهواز

افراد متعد که توسط فنی کارا انتخاب شده اند خدمات زیر را در اهواز ارائه میکنند کافیست شما با یمی از شماره های در شده در صفحه تماس بگیرید.

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اهواز
 • نشت یابی لوله با دستگاه نشت یاب آب اهواز
 • تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه بدون خرابی اهواز
 • رفع نم ساختمان با بهترین کیفتیت و کمترین قیمت
 • خدمات رفع و رطوبت بدون خرابی در اهواز
 • نشت یاب و لوله ب
 • انجام خدمات بازسازی و تعمیرات ناشی از نم و رطوبت
 • تشخیص ترکیدگی در دیوار و سقف و…
 • رفع نم و رطوبت بدون خرابی

چه موقع  به خدمات فنی نشت‌یابی لوله آب اهواز نیاز داریم؟

قبل از هر چیز مهمترین و اولین نشانۀ وجود نشتی، نم و ترکیدگی لوله این است که مصرف آب شما زیاد شده و مبلغ قبضتان چندبرابرِ گذشته برآورد شده است.

معمولاً چند روز که از وجود نشتی یا ترکیدگی بگذرد، نشانه‌های نم و رطوبت در دیوارها یا کف یا سقف دیده می‌شود. هم ممکن است شما قطراتی را روی قسمت‌های یادشده ببینید، هم ممکن است در مواقع ساکت‌تر، صدای نشتی آب را از کف یا دیوارها بشنوید.گاهی نیز ترکیدگی و نشتی لوله‌های آب باعث افت فشار آب ساختمان می‌شود. در هریک از این مواقع، لازم است فوراً با فنی‌کارهای تأسیسات ساختمانی تماس بگیرید.

استفاده از دستگاه نشت یاب لوله چه مزیتی دارد؟

هرکسی به خوبی می‌داند که وقتی نم یا رطوبتی در جایی از ساختمان می‌بینیم، الزاماً معنایش این نیست که در همان نقطه می‌توانیم به محل ترکیدگی یا نم لوله دست پیدا کنیم. به عبارتی، آب حتی در کف یا دیوارها یا سقف، می‌تواند راه خودش را باز می‌کند و ممکن است حتی چند متر دورتر از محل نشتی آثاری به جا بگذارد.

حال اگر شما به عنوان صاحب خانه یا تعمیرکار بخواهید محل دقیق نشتی را ترمیم کنید، لازم است در آن بخش از ساختمان آن‌در کنده‌کاری ایجاد کنید تا به محل دقیق نشتی برسید. مطمئناً اگر این کنده‌کاری در ابعادی زیاد و دور از محل نشتی انجام شود، ضمن خرابی‌های ناخواسته و ایجاد نمای نامطلوب در ساختمان، هزینه و زمان زیادی را از شما صرف خواهد کرد. پس بهتر است محل دقیق نشتی لوله را با دستگاه نشت‌یاب دقیق یافته و در همان محدوده کنده‌کاری انجام دهید.

به همین دلیل، ما در فنی کارا متخصصانی را نیز در اهواز به شما معرفی می‌کنیم که به صورت شبانه‌روزی فعال‌اند و با استفاده از تجهیزات نشت‌یاب به راحتی، فوری و با هزینه‌ای بسیار متناسب‌تر برای تشخیص محل دقیق ترکیدگی اقدام کنند.

نکات مهم در تماس با متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله در اهواز

وقتی با متخصصان نشت یاب لوله آب اهواز در فنی کارا تماس گرفتید، این نکات را جویا شوید:

 1.  بپرسید بعد از تشخیص و یافتن علت نم و محل دقیق نشتی، آیا لوله‌ها را هم عایق‌کاری می‌کنند یا خیر. با چه موادی این کار را انجام می‌دهند؟ یکی از مواد خوب برای عایق‌کاری، مواد نانوست.
 2.  آیا بعد از نشت‌یابی و ترمیم ترکیدگی، لک حاصل از نم و رطوبت در دیوار یا سقف را هم ترمیم رفع می‌کنند یا خیر؟
 3.  آیا نشت‌یابی لوله فاضلاب را هم انجام می‌دهند یا فقط لولۀ آب را ترمیم می‌کنند؟
 4.  آیا ترکیدگی لوله‌های شوفاژ را هم به همین صورت مکانیزه انجام می‌دهند یا خیر؟
 5.  آیا اگر نیاز باشد لولۀ آب یا فاضلاب تعویض شود، این کار را هم انجام می‌دهند؟
 6.  بپرسید زمینۀ فعالیتشان بیشتر منازل مسکونی است یا برای تأسیسات و ساختمان‌های اداری هم سفارش قبول می‌کنند؟
 7.     آیا خدماتی مثل ترمیم سرامیک‌ها، گچ‌کاری، کاشی‌کاری، موزاییک‌کاری و… اجزای ساختمان را بعد از ترمیم ترکیدگی لوله انجام می‌دهند؟

 قیمت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در اهواز چقدر است؟

معمولاً برآورد قیمت و تعرفۀ قیمت‌های تشخیص ترکیدگی با دستگاه براساس متراژ انجام می‌شود. به این معنا که بسته به اندازۀ ترکیدگی تشخیص‌داده‌شده در لوله‌ها، میزان کنده‌کاری لازم، مواد لازم جهت ترمیم لوله‌ها و ساختمان، تعداد و قیمت قطعه‌های موردنیاز جهت ترمیم ترکیدگی لوله‌ها و شاخص‌هایی نظیر این تعیین می‌شود.
شما بعد از تماس با متخصصان فنی کارا و بررسی اولیه‌شان، حدود قیمت را دریافت خواهید کرد. این قیمت با مبلغ نهایی تفاوت خواهد داشت؛ چراکه در حین اجرای ترمیم، مسائلی وجود دارد که روی تعرفه تأثیرگذار است.

 

 

دسته بندی شده در: اهواز, تشخیص ترکیدگی لوله, خدمات فنی

ارسال نظر