ارسال آگهی

لایروبی چاه و لوله بازکنی اتابک تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران
تماس شبانه روزی (عباسی) (کلیک کنید)  09199XXX050

برای نمایش کامل شماره تماس کلیک کنید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

گرفتگی لوله های آب و فاضلاب در ساختمان ها مشکلی است که ممکن است برای هر شخصی و در هر خانه ای اتفاق بیفتد. شاید شما که در محله اتابک در تهران زندگی می کنید در هنگام خواندن این مطالب در ذهن خود مرور کنید که آیا شما نیز با این مشکل روبرو شده اید که لوله فاضلاب ساختمان شامل مسدود شده و آب از لوله ها پایین نمیرود و بخواهید از خدمات لوله بازکنی در اتابک کمک بگیرید، پس ادامه مطالب را بخوانید.

لیست افراد لوله بازکن در اتابک

تعمیرات توالت فرنگی به صورت فوق حرفه ای – کل تهران – ۲۴ ساعته
( افشین ملائی )
افشین ملائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

لوله بازکن تخصصی – کل تهران – ۲۴ ساعته
( علی عباسی )
علی عباسی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

کل تهران – ۲۴ ساعته
(غلامرضا کیانی راد)
غلامرضا کیانی راد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

این اتفاق یعنی گرفتگی لوله های آب و فاضلاب زمانی اتفاق می افتد که مواد زائد غیر از آب وارد لوله ها شود. این مواد زائد و پسماندها در خمیدگی ها و قسمت زانو لوله گیر میکند. به مرور زمان روی هم انباشته می‌شود و از ترکیب مواد زائد گوناگون مسلما چربی ها عاملی اساسی برای گرفتگی لوله ایجاد می کند.

لوله بازکنی اتابک

توصیه های لوله بازکنی اتابک برای پیشگیری از گرفتگی لوله ها

توصیه می‌شود قبل از اینکه لوله های ساختمان شما دچار مشکل گرفتگی لوله شوند چند نکته را که متخصصین لوله بازکنی در بلوار اتابک به شما توصیه می کنم رعایت کنید. با رعایت این نکات خیال شما از جهت گرفتگی و مسدود شدن لوله ها راحت می شود.

ساده ترین و مهمترین اصل در پیشگیری از این اتفاق جلوگیری از ورود مواد جامد اضافی به داخل لوله های آب و فاضلاب. چرا که عامل اصلی گرفتگی لوله ها ورود مواد جامد اضافه به داخل لوله های آب و فاضلاب ساختمان.

تصور کنید به دلیل اینکه سینک ظرفشویی شما طوری بستگی دارد به راحتی می‌تواند این مواد صنعت و پسماند این غذاها و تفاله های چای را به درون سینه بریزید چرا که فکر می کنید توی برف سفید مانع از ورود این ۸ سال به داخل لوله می‌شود اما اینگونه
نیست چراکه فشار آب به راحتی مواد زائد داخل لوله‌ها وارد میشود و یا حتی بیشتر افراد فکر می‌کنند چربی ها به خاطر اینکه مایع هستند مشکلی برای لوله های فاضلاب شان به وجود نمی‌آورد اما همین مایع ها با ورود به لوله ها و از دست دادن گرمای خود به چربی شکم تبدیل شده و به دیواره لوله می چسبد و باعث چسبیدن دیگر مواد آن ها مانع بزرگ نظر های شما به وجود می آورد و شما باید هرچه زود تر وارد بخش لوله بازکنی حصارک در فنی کارا شوید و درخواست خدمات چاه بازکنی خود را ثبت نمایید.

چاه بازکنی در اتابک تهران

عدم رعایت نکات پیشگیری و نیاز به لوله بازکنی در اتابک

این روش بسیار ساده و پیش پا افتاده است چرا که با گذاشتن یک طوری و یا سبد در سینک ظرفشویی شما مانع از ورود اجسام به داخل لوله ها می شوید. بسیاری از افراد با عدم رعایت این موضوع خود را به دردسر انداخته و دچار گرفتگی و انسداد لوله های ساختمان خود می شوند که در ادامه به دنبال شماره های شرکت های لوله بازکنی در بلوار اتابک می کردند که مشکل آنها را حل کند.

دانلود نسخه پی دی اف – Download PDF Version

منابع مفید:
تصفیه آب

دسته بندی شده در: تهران, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر