ارسال آگهی

نصب کولر گازی در تهران با ماهرترین نصاب کولر گازی

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

از آنجایی که خدمات نصب کولر گازی در تهران یکی از پر تقاضاترین سرویس ها در فصل تابستان می باشد فنی کارا این سرویس را در تمامی مناطق اعم از شمال، جنوب، غرب و شرق تهران ارائه می دهد. در ادامه می توانید با نحوه دریافت این سرویس از سایت فنی کارا آشنا شده و نزدیکترین نصاب کولر گازی به خود در تهران را به راحتی پیدا کنید.

شماره و لیست افراد نصاب کولر گازی تهران

شمال تهران – ۹ صبح تا ۹ شب
( عباس شجاعی سرکاریزدی )
عباس شجاعی سرکاریزدی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
92%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

کل تهران
( جواد یعقوبی )
جواد یعقوبی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل تهران – ۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب
( مصطفی نمدمال نجدی )
مصطفی نمدمال نجدی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

 چکیده ای از مطالب صفحه نصب کولر گازی در تهران:

لیست خدمات نصاب کولر گازی در تهران

پیدا کردن افراد متخصص و قابل اعتماد در شهر بزرگی مانند تهران، مشکل بوده و نیازمند تحقیق و جستجوی بیشتری است. سایت فنی کارا امکان دسترسی سریع به لیست شماره تلفن نصاب کولر گازی را برای شما فراهم کرده است؛ از این رو شما می توانید افراد مطمئن در زمینه نصب کولر گازی تهران را، از طریق همین صفحه پیدا کنید.

نصاب کولر گازی در تهران

نصاب کولر گازی فوری تهران با فنی کارا

و اما خدمات نصاب کولرگازی درتهران عبارتند از:

 • نصب اصولی و استاندارد کولر گازی
 • نصب کولر گازی تهران با کمترین هزینه
 • سیم کشی، نصب و لوله كشی اسپليت
 • نصب کولرگازی در انواع برندها
 • زنگزدایی بدنه کولر گازی فوری
 • نصاب كولر گازي ادارات و منازل
 • جابه جایی و نصب کولر گازی پنجره ای
 • رفع نشتی و سوراخ بدنه کولر گازی
 • نصب کندانسور و پنل داخلی کولر گازی
 • حضور به موقع نصاب اسپیلت در تهران
 • تعویض قطعات فرسوده کولر گازی در محل
 • نصب حفاظ آهنی کولر گازی
 • عیب یابی کولر گازی بصورت شبانه روزی
 • کانال کشی کولر گازی فوری و قیمت مناسب
 • شارژ کولر گازی اسپلیت بصورت دوره ای و ایمن
 • نصب کولر گازی در بالکن، پشت بام، حیاط خلوت و…
 • افزایش بازدهی کولر گازی به صورت تضمینی
 • نصب کولر دوتیکه توسط نصاب ماهر کولر گازی
نصب کولر گازی در بالکن

خدمات نصب کولر گازی در تهران فنی کارا

شهروندان بسیاری از شهرستانها، می توانند با مراجعه به سایت فنی کارا برای دریافت خدمات فنی در شهر خود مانند نصب کولر گازی در مشهد، اقدام نمایند.

 هزینه نصب کولر گازی در تهران

برای نصب كولر گازي شرایط و استانداردهایی وجود دارد که افراد متخصص با رعایت این اصول در همان ابتدا قبل از شروع به کار، از بروز یک سری حوادث ناخواسته و یا احتمال خرابی قطعات در آینده بر اثر رعایت نشدن نکات نصب کولر گازی، جلوگیری می کنند. بهتر است بدانید، قیمت نصب کولر گازی در تهران  وابسته به عواملی می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

عوامل مؤثر بر هزینه نصب کولر گازی جنرال و سایر برندها در تهران عبارتند از:

 • ارتفاع و محل نصب کولر گازی 
 • تعداد یونیت های خارجی
 • برند و نوع کولر گازی 
 • کیفیت کار نصاب کولرگازی تهران
 • تعداد قطعات جانبی مورد استفاده
 • شارژ گاز تکمیلی هنگام راه اندازی کولر گازی
 • جابه جایی و راه اندازی کولر در محل دیگر
 • هزینه ایاب و ذهاب
 • و…
تعویض قطعات فرسوده هنگام نصب کولر گازی

استفاده از لوازم های جانبی موثر در هزینه نصب کولر گازی

هزینه قطعات جانبی نظیر پایه پنل کولر، تعداد کابل ها، لوله ها و اتصالات بر محاسبه نرخ نهایی نصب سیار کولر گازی تأثیرگذار است. به صورت کلی چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص داشتید می توانید با شماره تلفن نصاب کولر گازی در تهران تماس حاصل کرده و پس از شرح مشکل خود هزینه کار را جویا شوید.

اطلاع از هزینه انواع خدمات نصب کولر گازی در کرج از طریق همین سایت برای کاربران فراهم بوده که می توانند قبل از دریافت خدمات و حضور نصاب اسپلیت، با کلیک بر روی لینک فوق به شماره تماس دیگر تکنسین کولر در کرج دسترسی پیدا کنند و پس از مقایسه قیمت، با بهترین فرد درخواست خود را ثبت نمایند.

اتحادیه نصابان کولر گازی تهران

چنانچه پس از اعزام نصاب كولر گازي تهران، جهت دریافت خدمات فوری در محل مشکلی پیش آمد که نیاز به شکایت و پیگیری داشت، می توانید از طریق اتحادیه صنف خدمات کولر گازی اقدام نمایید که با نام اتحادیه صنایع برودتی تهویه مطبوع و لباسشویی در تهران فعالیت خود را انجام میدهد.

آدرس: خیابان سعدی شمالی – خیابان شهید برادران قائدی – خ نورمحمدی جنوبی – کوچه جوادی – پلاک ۱۱
تلفن: ۷۷۶۱۹۰۶۵

توجه: تمامی خدمات کولر سایت فنی کارا در شهرهای مختلف، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده که شما تنها با دریافت ریز فاکتور از تکنسین نصب کولر گازی در اصفهان، می توانید ادعای خود را نزد اتحادیه و یا واحد شکایات سایت که جهت پیگیری کار با شما در تماسند، اثبات نمایید.

اتحادیه نصب کولر گازی تهران

رسیدگی و پیگیری شکایات نصب کولر گازی در تهران اتحادیه

نصب انواع برندهای کولر گازی

برندهای متفاوتی برای کولر گازی وجود دارد که افراد متخصص از عهده ی نصب، تعمیر و سرویس آن بر می آیند. سایت فنی کارا آگهی افرادی را که در زمینه نصب کولر گازی در حیاط خلوت، پاسیو و… در برندهای ایرانی و خارجی تخصص دارند، در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهد. کافیست با نزدیکترین نصاب کولر درخواست خود را ثبت و از خدمات ما بهره مند شوید.

اسامی مهم ترین برندهایی که توسط این وب سایت پشتیبانی می شوند عبارتند از:

نصب کولر گازی اجنرال تهران (OGENERAL)، پاناسونیک (Panasonic)، توشیبا، تی سی ال (TCL)، سامسونگ (SAMSUNG)، او ام جنرال (OMGENERAL)، کریر (CARRIER)، اکسون (ACSON)، نصب کولر گازی جنرال گلد، هایسنس، کن وود (KENWOOD)، نصب کولر گازی ایران رادیاتور، نصاب کولر گازی ال جی در تهران، زانتی، تراست (TRUST)، هایر (Haier)، مدیا (MIDEA)، نصب کولر گازی ایوولی، هیتاچی (HITACHI)، تکوود (TECHWOOD)، ال اس (LS)، ای اس آر (ASR)، آرچیلیک، نصب کولر گازی گری، زیمنس و…

نصب کولر گازی در انواع برندها در تهران

نصب کولر گازی در تهران در انواع برندهای ایرانی و خارجی

روش صحیح نصب کولر گازی در محل

کولر گازی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که نصب آن شامل دو مرحله است: یونیت داخلی و یونیت خارجی که برای هر بخش توجه به یک سری نکات ضروری و مهم است. انتخاب محل مناسب برای جایگذاری یونیت خارجی، اولین گام جهت نصب صحیح کولر گازی می باشد.

ویژگی های محل نصب یونیت خارجی

 • محل نصب باید به گونه ای باشد که هوای خروجی و صدای حاصل از یونیت خارجی، مزاحمتی برای ساکنین ایجاد نکند.
 • از دیگر شرایط این محل این است که هوای مورد نیاز به راحتی تبادل پیدا کند، در غیر اینصورت هوای رفت کندانسور مجدداً برگشت داده می شود و این امر سبب اورلد شدن کمپرسور خواهد شد.
 •  محل نصب یونیت خارجی باید استحکام تحمل وزن کولر را داشته باشد.
 • در نزدیکی محل کولر گازی، نباید خطر نشت گازهای قابل اشتعال وجود داشته باشد.

توجه: برای نصب یونیت روی بالکن یا لبه پنجره از لرزه گیر استفاده کنید، تا از ارتعاشات کمپرسور جلوگیری کند. اگر قصد دارید چند یونیت خارجی را در کنار هم قرار دهید، حتماً حداقل فاصله ۸۰ سانتیمتری را برای آنها در نظر بگیرید و به صورت موازی و در مجاورت هم نصب کنید.

برقکار نصب کولر گازی

محل مناسب نصب کندانسور کولر گازی بر روی بالکن

نصب یونیت داخلی پایین تر از ارتفاع یونیت خارجی

گام دیگر نصب صحیح کولر گازی در محل این است که یونیت داخلی در ارتفاعی پایین تر از یونیت خارجی قرار داده شود، در غیر اینصورت بهتر است از تله روغن استفاده کنید. اگر یونیت خارجی روی بام، شیروانی و سطح شیب دار یا سطوح افقی قرار گرفته است، حتماً از تراز بودن یونیت مطمئن شوید.
از مهم ترین ویژگی های محل نصب یونیت داخلی موارد زیر را می توان نام برد:

 • یونیت داخلی را در مجاورت وسایل گرمازا و قابل اشتعال نصب نکنید.
 • یونیت داخلی را در جهتی که مسیر هوا به سمت وسط اتاق و با حداکثر پوشش محیطی باشد، قرار دهید.
 • یونیت داخلی کولر گازی را با توجه به فواصل استاندارد مخصوص به خود، جایگذاری نمایید.

توجه: در هنگام نصب کولر گازی حتماً توجه داشته باشید که محل نصب به گونه ای باشد که در هنگام سرویس و یا تعمیر، کولر قابل دسترس باشد. تمام نکات ایمنی و اصول استاندارد در جایگذاری پنل داخلی و یا بخش خارجی کولر گازی باید توسط نصاب رعایت شود، تا هزینه های اضافی ناشی از تعمیر کولر گازی را در آینده به حداقل برساند.

نصب صحیح کولر گازی در محل

نصب یونیت داخلی و خارجی کولر گازی در تهران

جستجوی بهترین نصاب کولرگازی در تهران

☝ برای درخواست با بهترین نصاب کولر گازی در تهران به خدمات کدام سایت اعتماد کنیم؟!سؤالی که اکثراً از سوی کاربران قبل از شروع تابستان و یا به هنگام خرید کولر گازی مطرح می شود.

سایت فنی کارا تمامی افراد خود را پس از یک دوره آزمایشی و از میان کسانی که نمره بالایی را بتوانند از سوی اکثریت مراجعه کنندگان کسب کنند، انتخاب می نماید و برای این منظور تیم پشتیبانی را در نظر گرفته که بلافاصله پس از تحویل خدمات در محل ظرف ۲۴ – ۴۸ ساعت بعد، از شما رضایت سنجی می نمایند. از این رو ثبت هر گونه مورد مشکوک با پیگیری از جانب واحد شکایات سایت، می تواند منجر به حذف آگهی نصاب مربوطه گردد.

“یک نصاب حرفه ای همواره با رعایت نکات مهم نصب کولر گازی در تهران، سبب بالا بردن بازدهی و عملکرد دستگاه می شود. با نصب اصولی کولر گازی علاوه بر صرفه جویی در مخارج خود، می توانید عمر مفید آن را تا چند سال افزایش دهید. نصاب کولرگازی فنی کارا با اهمیت دادن به این موضوع با کیفیت ترین خدمات را برای افراد فراهم می کند. کافیست با آنها تماس بگیرید.”

نصب کولر گازی تهران

چگونه بهترین نصاب کولر گازی تهران را پیدا کنیم؟

از دیگر مزایای دریافت نصاب کولر از سایت فنی کارا، میتوان به همگانی بودن خدمات آن در سراسر تهران اشاره نمود که به عنوان مثال با دسترسی به اطلاعات تماس نزدیکترین نصاب کولر گازی جنوب تهران، می توانید از خدمات کولر با قیمت مناسب استفاده کنید. در ادامه به توضیحات بیشتری در این مورد خواهیم داد.

نصب فوری کولر گازی در سراسر تهران با فنی کارا

احتمالاً شما هم در میان منابع متعدد خدمات نصب کولر گازی در تهران، با عناوین تبلیغاتی بسیاری مواجه شدید که بهتر است از یک منبع معتبر درخواست نصاب کولر داده و حتماً قبل از اقدام تحقیق نمایید؛ تا در صورت بروز مشکل از شخص مربوطه بخواهید که علت خرابی را با حضور در محل و عیب یابی مجدد دستگاه به شما اعلام و رفع نماید.

با انتخاب نزدیکترین نصاب کولر گازی غرب تهران در محله های باغ فیض، چیتگر، تهرانسر، جنت آباد، بلوار فردوس،  و… از سایت فنی کارا علاوه بر صرفه جویی در زمان، شما هزینه کمتری به فنی کار برای ایاب ذهاب پرداخت کرده اید و می توانید با مشاهده هر گونه ایراد فنی در کولر، پس از تحویل کار یا بعدها با وی تماس گرفته و سریعاً مشکل را برطرف سازید.

نصب کولر گازی در تهران محل با فنی کارا

نصاب کولر گازی شرق تهران، غرب، شمال و جنوب تهران

ساکنین مناطق پیروزی، نیروهوایی، فرشته، خیابان دماوند، چمران و… برای بدست آوردن اطلاعات تماس نصاب کولر گازی شرق تهران که دارای تخصص و مهارت کافی باشد، می توانند از طریق همین سایت اقدام نمایند.

سایر مناطقی که می توانید از خدمات نصاب کولرگازی در تهران بهره مند شوید عبارتند از: نصب و جداسازی کولر سمت نازی آباد، یافت آباد، شهرک ولیعصر، میدان انقلاب، جمهوری، شادآباد، نصب کولر گازی شمال تهران در محدوده نارمک، سعادت آباد، پونک، تجریش، جردن و…

و اما بخش پایانی این مطلب را با پاسخ به چند سؤال مهم به اتمام می رسانیم:

✔ برای درخواست بهترین نصاب کولر گازی در تهران، به خدمات کدام سایت اعتماد کنیم؟

👈 پس از اتمام کار، کلیه نظرات شما بررسی و در امتیاز فنی کار مربوطه لحاظ می شود. چنانچه شما رضایتی از خدمات ارائه شده نداشته باشید علاوه بر کاهش امتیاز آگهی فنی کار، رضایت سنجی مجدد از شما انجام می گردد.

✔ زمان انجام خدمات در وب سایت فنی کارا به چه صورت می باشد؟

👈 ساعت کار در صفحه و عنوان آگهی هر فنی کار لحاظ شده است. شما می توانید، سفارش خود را در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از تهران که هستید در سایت فنی کارا ثبت نمایید.

✔ محل نصب کولر گازی درتهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

👈 نصب کولر بهتر است در مکانی که دسترسی به آن جهت تعمیر و یا سرویس ممکن است، انجام شود. هم چنین کولر را باید در مکانی غیر قابل اشتعال نصب کنید.

✔ آیا نصاب کولر گازی جنوب تهران هم در این محدوده خدمات ارائه می دهد؟

👈 بله؛ کافیست در صفحه نصب کولر گازی تهران جهت منطقه خود را انتخاب کنید و با شماره تلفن نصاب کولر گازی در نزدیکی محل خود تماس بگیرید.

دانلود نسخه pdf صفحه نصب کولر گازی تهران

دسته بندی شده در: تهران, نصب کولر گازی, خدمات فنی

2 پاسخ ها به “نصب کولر گازی در تهران با ماهرترین نصاب کولر گازی”

 1. بهنام در 25 می 2022 @ 3:45 ب.ظ

  یونیت داخلی کولر گازی رو پایین تر از یونیت خارجی نصب کنیم بهتره یا بالاتر از اون باشه؟

  • نویسنده 4 در 26 می 2022 @ 2:40 ب.ظ

   سلام و عرض ادب. نصب صحیح کولر گازی اینه که یونیت داخلی در ارتفاعی پایین تر از یونیت خارجی قرار داده بشه، در غیر اینصورت بهتره از تله روغن استفاده کنید.

ارسال نظر