ارسال آگهی

نصب کولر گازی در اصفهان حرفه ای و مناسب ترین قیمت

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

“افراد متخصص نصاب کولر گازی اصفهان در فنی کارا، آماده خدمت رسانی فوری به شما عزیزان در زمینه جابه جایی و نصب اسپیلت می باشند. این افراد ماهر خدمات نصب کولر گازی در اصفهان را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می دهند، که به محض تماس با شماره نصاب کولر گازی در اصفهان و ثبت در خواست، فوری خود را به محل مورد نظر می رسانند.”

لیست نصابان کولر گازی اصفهان

کل اصفهان – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( سیدمهدی هاشمی )
سیدمهدی هاشمی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( میلاد حسینی آخوره علیا )
میلاد حسینی آخوره علیا

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل اصفهان – ۸ صبح تا ۸ شب
( حسین سوادکوهی )
حسین سوادکوهی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۹ صبح تا ۸ شب
( مهدی روح الامین )
مهدی روح الامین

امتیازدهی مشتریان قبلی:

97%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
96%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

کل اصفهان – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( مهدی نصری نصرآبادی )
مهدی نصری نصرآبادی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

راهنمای صفحه نصب کولر گازی در اصفهان:

لیست خدمات نصب کولر گازی اصفهان در فنی کارا

نصب کولر گازی در اصفهان نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد، که هر کسی نمی تواند بدون تخصص اقدام به انجام آن کند. اگر شما در مناطق گرم مانند اصفهان زندگی می کنید، بهتر است قبل از شروع گرما اقدام به نصب کولر نمایید. برای این کار باید از تجربیات افراد نصاب کولر گازی در اصفهان، که دارای مجوز می باشند استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید هنگام خرید دستگاه، گارانتی محصول را دریافت نمایید. چنانچه در کرج سکونت دارید، برای دریافت خدمات فنی از نصاب کولر گازی کرج بر روی لینک آن کلیک کنید.

نصاب کولرگازی در اصفهان

اجرای خدمات فنی نصب کولر گازی در اصفهان با فنی کارا

توجه: بهتر است برای نصب کولر گازی در اصفهان حتماً از دانش افراد متخصص در این زمینه استفاده نمایید، تا با دریافت خدمات به شکل استاندارد مانع از هر گونه وارد آمدن آسیب جدی به قطعات پنل داخلی و خارجی کولر گازی شوید.

متخصصین نصب کولر گازی اصفهان در سایت فنی کارا قادر به ارائه خدمات ذیل در محل می باشد:

 • نصب تخصصی کولر گازی در اصفهان
 • شارژ گاز کولر گازی در محل
 • نصب کولر گازی گری در اصفهان 
 • نصب کولر گازی اجنرال در اصفهان
 • نصب کولر گازی ال جی در اصفهان
 • ارائه نصب کولر گازی اصفهان نجف آباد
 • ارائه خدمات نصب کولر گازی خمینی شهر در اصفهان
 • لوله کشی استاندارد کولر گازی
 • نصب اسپیلت در اصفهان فوری و تضمینی
 • جابه جایی و نصب مجدد کولر گازی
 • نصب کندانسور توسط نصاب اسپیلت اصفهان 
 • سرویس و راه اندازی کولرهای قدیمی
 • نصب کولر گازی اصفهان حتی در محل های سخت
 • و…

قیمت نصب کولر گازی در اصفهان چقدر است؟

قیمت نصب کولر گازی اصفهان با در نظر گرفتن تأثیر شرایط مختلف و موقعیت محل نصب و نیز بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه، تعیین می گردد. فنی کارا با میسر نمودن سریع ترین راه دسترسی به شماره تلفن نصاب کولر گازی اصفهان، سعی کرده تا چنانچه قصد خرید و یا نصب کولر گازی در اصفهان دارید اما از هزینه های راه اندازی آن مطلع نمی باشید، بتوانید پس از مقایسه قیمت از افراد فنی با بهترین آنها درخواست خود را ثبت نمایید.

تعیین قیمت نصب کولر گازی در اصفهان

تعیین هزینه جهت ارائه انواع خدمات در محل، به عهده نصاب کولر گازی اصفهان می باشد.

در نصب کولر گازی اصفهان، نباید از تأثیر هر یک از عوامل زیر در تعیین هزینه نهایی غافل شد:

 • نوع کولر: بسته به نوع دستگاه هزینه نصب آن متغیر می باشد.
 • برند کولر: در صورتی که دستگاه شما به اندازه کافی گاز نداشته و نیاز به شارژ مجدد آن باشد، در این صورت نوع برند میتواند در میزان شارژ گاز و در نتیجه بر تعیین هزینه نهایی اثرگذار باشد.
 • جنس لوله: نوع لوله استفاده شده به هنگام نصب کولر گازی در اصفهان نیز می تواند بر هزینه آن تأثیرگذار باشد.
 • متراژ لوله کشی: متراژ و مساحت محل لوله کشی و یا در صورت نیاز به استفاده از خدمات جوشکاری، از دیگر پارامترهای تأثیرگذار بر قیمت نصب کولر گازی اصفهان می باشد.
 • جابه جایی و راه اندازی کولر: در این مورد چون باید اجزای کولر گازی به طور کامل باز شده و در محل جدید راه اندازی و نصب شوند، هزینه دیگری به مجموع اجرت دریافتی توسط نصاب کولر گازی در اصفهان اضافه می گردد.
 • هزینه ایاب ذهاب: معمولاً با انتخاب نزدیکترین فرد برای نصب كولر گازی در اصفهان، می توانید هزینه کمتری را نسبت به حالتی که فنی کار در خارج از محدوده خود، خدماتی را به شما ارائه کرده است پرداخت نمایید.
هزینه شارژ کولر گازی در اصفهان

شارژ گاز کولر، از عوامل پیش بینی نشده و تأثیرگذار بر هزینه نصب کولر گازی در اصفهان می باشد.

توجه: قیمت راه اندازی یک اسپیلت قدیمی، نسبت به نصب کولر گازی جدید گران تر است. زیرا توان و وقت بیشتری از تعمیرکار کولر گازی اصفهان صرف عیب یابی قطعات کهنه می گردد. بنابراین در این مواقع علاوه بر نصب کولر گازی قدیمی، ممکن است نیاز به دریافت خدماتی نظیر سرویس و تعمیر کولر گازی در اصفهان از این افراد فنی باشد، که در این صورت محاسبه هزینه فارغ از تأثیر عوامل فوق متفاوت خواهد بود.

نحوه درخواست با نصاب کولر گازی اصفهان در فنی کارا

چنانچه از طریق آدرس www.fanikara.com اقدام به ثبت درخواست نمایید، ابتدا باید شهر و نوع خدمات فنی مورد نظر خود را مشخص نموده و سپس با کلیک بر روی عکس هر فنی کار، می توانید به اطلاعات تماس متخصصین نصب کولر گازی در اصفهان دسترسی پیدا کرده و به وی سفارش دهید.

سایت فنی کارا با آسان نمودن راه های دسترسی شما به شماره نصاب کولر گازی در اصفهان، در کنار ارائه انواع خدمات مطمئن و با کیفیت مطلوب در زمینه های دیگر، در حال فعالیت می باشد و با منطقه بندی محدوده کاری نصابان خود به شما امکان ثبت درخواست به نزدیکترین متخصص نصب کولر گازی اصفهان را می دهد.

نصب کولر گازی در اصفهان

تنها با یک تماس از خدمات نصب کولر گازی در اصفهان بهره مند شوید.

شما در این صفحه به لیست متخصصین نصب کولر گازی در اصفهان دسترسی دارید، که با مشاهده اطلاعات و سوابق هر شخص می توانید هوشمندانه بهترین نصاب را انتخاب کنید. فنی کارا در شهرهای ارائه دهنده خدمات کولر، با گردآوری افرادی که بهترین عملکرد و بالاترین امتیاز را توانسته اند از میان آگهی های بسیاری به خود اختصاص دهند سعی کرده، تا با ایجاد آرامش و حس امنیت در شما هر گونه ایراد فنی در کولرتان را با اعزام سریع افراد فنی به محل برطرف نماید.

شرایط و ویژگی های محل نصب کولر گازی

 • کولر گازی را در تماس با هوای مرطوب و گرم نصب نکنید؛ زیرا باعث تقطیر رطوبت، از بین رفتن سرما، جمع شدن آب در اطراف کولر و در نتیجه پایین آمدن بازده آن خواهد شد.

نکته: علاوه بر اصفهان در مشهد، شما می توانید از خدمات نصب و سرویس کولر گازی جهت بالا بردن بازدهی و عمر مفید دستگاهتان استفاده کنید. کافیست پس از تماس با افراد سرویس کار کولر گازی مشهد، که در امر نصب هم وارد می باشند مشکل دستگاه خود را بیان کنید تا در صورت نیاز به تعویض قطعات، متناسب با همان برند لوازم مورد نیاز را برای شما تهیه کنند

نصب اسپیلت اصفهان

بررسی محل نصب کولر و پرهیز از راه اندازی آن در مجاورت گرما، از نکات مهم نصب کولر گازی در اصفهان

 • وقتی می خواهید پنل داخلی کولر را به دیوار نصب کنید، حتماً مطمئن شوید که راه لوله درین در آن باز باشد و از اینکه دستگاه به صورت تراز نصب شده باشد، حتماً اطمینان حاصل کنید. در صورت عدم تراز بودن پنل داخلی با محل نصب، از آن آب چکه می کند.
 • موقع نصب بین دستگاه و سقف، فاصله ای را برای تعمیر یا سرویس در نظر بگیرید.
 • از نصب کولرگازی اصفهان مقابل درب و پنجره ها خودداری می نماید.

تمامی نکات فوق توسط متخصصین نصب کولر گازی در اصفهان، هنگام راه اندازی و نصب استاندارد پنل داخلی کولر رعایت می شود. در ادامه شما را با ویژگی های محل نصب کندانسور (یونیت خارجی) نیز آشنا خواهیم نمود.

محل نصب کندانسور از چه شرایطی باید برخوردار باشد؟

 • محل نصب کندانسور باید به گونه ای باشد، که امکان خروج هوا وجود داشته و صدای آن مزاحمتی برای خود و یا دیگران ایجاد نکند.
 • دستگاه باید در مکانی نصب گردد که به راحتی امکان دمیده شدن هوای مورد نیاز، توسط آن باشد. در غیر این صورت هوای رفت کندانسور، مجدد برگشت داده می شود که باعث اورلد شدن کمپرسور خواهد شد.
نصب استاندارد اسپلیت در اصفهان

نصب کولر گازی در اصفهان و کندانسور کولر گازی به شکل استاندارد

 • محل نصب باید استحکام لازم را برای تحمل وزن دستگاه داشته باشد، همچنین ورودی و خروجی پنل خارجی نباید پوشیده باشد.
 • از قرار دادن کمپرسور در زیر تابش مسقیم خورشید خودداری کنید و اگر مجبور به این کار شدید، می توانید با مشورت و کمک یک نصاب کولر گازی در اصفهان از یک سایبان برای یونیت خارجی استفاده کنید.
 • فاصله دستگاه با سایر یونیت های خارجی در محل نصب، باید حداقل ۹۰ سانتیمتر باشد؛ زیرا اگر به هم چسبیده باشند به صورت موازی تحت تأثیر هوای خروجی یکدیگر قرار می گیرند.

سوالات متداول در خصوص نصب کولر گازی در اصفهان

✔ در فنی کارا جابه جایی و نصب کدام برندهای کولر گازی انجام می شود؟
👈 سفارش نصب انواع برندهای کولر در سایت فنی کارا همچون گری، ال جی، هایسنس، اجنرال، مدیا، برفاب، صنام، ایوولی، ایران رادیاتور، سپهر الکتریک و… پذیرفته می شود.

✔ مهم ترین مزیت دریافت نصاب کولر گازی از سایت فنی کارا چیست؟
👈 عملکرد افراد نصاب کولر گازی اصفهان و دیگر شهرها در سایت فنی کارا، توسط تیم رضایت سنجی ارزیابی می شود و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک، از ادامه همکاری با آنها خودداری می گردد.

✔ برای اعزام نصاب کولر گازی اصفهان به محل چقدر زمان لازم است؟
👈 معمولاً از زمان تماس شما تا اعزام متخصصین ما به محل، حدود ۲۰-۳۰ دقیقه زمان لازم است. چنانچه به فنی کاری خارج از محدوده کارش درخواست داده باشید، در این حالت زمان بیشتری برای حضور وی نیاز است.

دانلود نسخه pdf صفحه نصب کولر گازی اصفهان

دسته بندی شده در: اصفهان, نصب کولر گازی, خدمات فنی

ارسال نظر