ارسال آگهی

کولر گازی کوچک پرتابل برای چه مکان هایی مناسب تر است؟

آنچه در این مطلب درباره کولرگازی پرتابل می خوانید:

کولر گازی کوچک پرتابل بیشتر برای مکان هایی با فضای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این کولرها برای اینکه قابل حمل باشند در ظرفیت پایین تولید می شوند. کولر های گازی پرتابل یا قابل حمل اغلب دارای ریموت می باشند و در ظرفیت های پایین و مناسب برای سوئیت ها و مکانهای کوچک می باشند.کولر گازی پرتابل برای چه مکان هایی مناسب تر است؟

در مدل های گرمایشی کولر گازی کوچک پرتابل برای تولید گرما از هیتر های برقی کمک می گیرند و بطور کلی می توان گفت کولر گازی کوچک پرتابل برای فضاهایی که مساحت آنها در حد 20 الی 30 متر مربع می باشد قابل استفاده می باشند.

بزرگترین مزیت کولر گازی کوچک پرتابل

این کولر ها با دارا بودن چرخ به راحتی قابل حمل هستند و تمام قطعات آن از قبیل کمپرسور و کندانسور و فن کولر گازی در درون آن قرار داده شده است و در جاهایی که نصب کولر گازی اسپلیت و یا کولر های پنجره ای امکان پذیر نیست می توانید از این کولر های سبک و کوچک بهره ببرید.

هنگامیکه از کولر گازی کوچک پرتابل در حالت سرمایشی استفاده می کنید دقت داشته باشید که در پشت کولر گازی کوچک پرتابل قسمتی است که باید با استفاده از لوله خرطومی گرمای داخل آن را به بیرون منتقل نمایید. این کولر ها مختص فضاهای کوچک طراحی شده اند به همین دلیل کندانسورهای کوچکی در آنها قرار داده اند به همین دلیل استفاده از کولر گازی کوچک پرتابل برای فضاهای بزرگ منطقی نخواهد بود.

نصب کولر گازی کوچک پرتابل نیاز به امکانات خاص نداشته و تنها همان قسمتی که در پشت کولر قرار دارد، با کمک لوله خرطومی گرمای موتور را به محیط بیرون منتقل می کند. این کولر به صورت یک تیکه می باشد و همانند کولر های اسپلیت دیگر کندانسور آن جدا نمی باشد و در داخل خود دستگاه تعبیه شده است.

نصب کولر گازی کوچک پرتابل

قیمت کولر گازی کوچک پرتابل

کولر های گازی کوچک قابل حمل نسبت به سایر کولر های اسپلیت قیمت کمتری داشته و همین ارزان قیمت تر بودن این نوع کولر باعث شده است که استفاده از آن رواج بیشتری داشته باشد. استفاده از این کولر برای سوئیت ها و مکانهایی با فضای کوچک بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود و در مصرف برق و انرژی صرفه جویی خواهد شد.

تفاوت کولر گازی کوچک پرتابل با کولر گازی ایستاده

کولر های گازی ایستاده یکی از انواع کولر های گازی اسپلیت می باشد که دارای دو بخش خارجی (کندانسور) و بخش داخلی می باشد که بخش خارجی آن در بیرون از منزل و معمولا روی پشت بام و بخش داخلی آن در فضای داخل و در محل مناسب نصب می شود. در مقابل کولر گازی کوچک پرتابل یک تیکه بوده و نیازی به لوله کشی و نصب جداگانه کندانسور ندارد، همچنین برای نصب کولر گازی کوچک پرتابل نیاز به تخصص خاصی نیست ولی اگر محیط نصب شرایط ایمنی ندارد حتما از یک نصاب کولر گازی در تهران کمک بگیرید.همچنین برای اطلاع از تفاوت کولر گازی زمینی با کولر گازی دیواری مطلب مربوط به تفاوت کولر گازی زمینی با کولر گازی دیواری را مطالعه نمایید

ویژگی های کولر گازی کوچک پرتابل

  • دارای فیلتر قابل شستشو
  • دارای نمایشگر ال ای دی
  • قابلیت تنظیم کردن اتوماتیک پرتاب باد به صورت عمودی
  • برخورداری از حالت هوشمند
  • لوله خروجی یک و نیم متری کندانسور
  • قابلیت تنظیم کردن دور فن جهت پرتاب باد

معایب کولر گازی کوچک پرتابل

به دلیل اینکه کندانسور این نوع کولر ها در داخل خود آنها تعبیه شده است به همین دلیل ممکن است مصرف کنندگان از صدای آن ناراضی باشند ولی در مقابل مزایایی که دارد این عیب قابل چشم پوشی می باشد ضمن اینکه این صدا به اندازه ای نیست که خیلی آزار دهنده باشد و هنوز هم طرفداران خود را دارد که از خرید این کولر راضی می باشند.

دسته بندی شده در: نصب کولر گازی, مجله, معرفی

ارسال نظر

  • هنوز هیچ مطلب محبوبی وجود ندارد.
Scroll Up