ارسال آگهی

سایبان مناسب برای کولر آبی را چگونه انتخاب کنیم؟

سایبان مناسب برای کولر آبی را چگونه انتخاب کنیم و در هنگام خرید سایبان به چه نکاتی دقت کنیم؟ قبل از اینکه نکات حائز اهمیت در هنگام خرید سایبان کولر آبی را بیان کنیم بهتر است در مورد اهمیت استفاده از سایبان کولر آبی مطالبی را عنوان کنیم تا با دیدی بازتر و با دقت بیشتری اقدام به خرید سایبان برای کولر آبی کنید.

بهترین سایبان مناسب برای کولر آبی

اهمیت داشتن سایبان مناسب برای کولر آبی

  1. خنک تر شدن باد کولر آبی: سایبان کولر آبی با جلوگیری از داغ شدن فضای کولر باعث می شود کولر باد خنک تری تولید کند و متعاقبا هزینه های برق مصرفی نیز کاهش پیدا می کند.
  2. افزایش طول عمر بدنه و قطعات کولر آبی: در تمامی قطعات و ابزارهای وسایل برقی و مکانیکی، خنک نگه داشتن محیط دستگاه، باعث افزایش طول عمر و کاهش استهلاک وسایل می شود. در نتیجه با توجه به هزینه تعمیر کولر آبی در مشهد در تهایت این هزینه ها را پایین خواهد آورد.
  3. صرفه جویی در مصرف انرژی برق و آب: با افزایش کیفیت باد و راندمان کاری کولر آبی، راندمان کار افزایش پیدا کرده و مصرف کنندگان، زمان کمتری از کولر استفاده می کنند که این مسئله باعث صرفه جویی در مصرف برق شده و همچنین خنک بودن محیط کولر باعث کاهش تبخیر و صرفه جویی در مصرف آب می شود.
  4. وجود سایبان باعث جلوگیری از زنگ زدگی و تغییر رنگ بدنه کولر آبی می شود.
  5. کاهش ورود نویز و صدای باران و تگرگ به داخل ساختمان
  6. جلوگیری از نشستن برف و باران بر روی بدنه کولر آبی

با توجه به اینکه کولر آبی بر روی پشت بام نصب می شود و اغلب در معرض مستقیم نور خورشید قرار دارد بهتر است برای جلوگیری از داغ شدن بدنه کولر سایبان مناسب برای کولر آبی در نظر بگیریم. یک سایبان خوب باید به گونه ای باشد که کولر را از تابش مستقیم نور خورشید حفظ نماید چرا که هنگامیکه بدنه کولر داغ شود نه تنها از کارایی و بازدهی کولر می کاهد که موجب هدر رفت انرژی الکتریکی نیز می گردد و شما را متحمل هزینه های بالای برق و آب می کند. اهمیت داشتن سایبان مناسب برای کولر آبیهمچنین اگر سایبان مناسب برای کولر آبی انتخاب کنید می توانید از هدر رفتن خنکی باد جلوگیری نمایید لذا به جای اینکه به طور مکرر از دور تند کولر استفاده کنید می توانید با همان دور کند کولر، خنکی مطلوبی را داشته باشید. این را هم در نظر بگیرید که کولر به مرور زمان بر اثر تکان هایی که موتور کولر به بدنه ی آن می آورد ممکن است اندکی جابجایی داشته باشد و این جابجایی اغلب با هم راستا نبودن خروجی کولر با دهانه کانال خودنمایی می کند که این تغییر در بدنه کولر باعث هدر رفت خنکی کولر می شود، در این صورت استفاده از سایبان امری ضروری تلقی می شود تا از این هدر رفت باد جلوگیری نماید.

بهترین جنس سایبان مناسب برای کولر آبی

بهتر است جنس سایبانی که انتخاب می کنید از نوع ضد آب و ذخیم باشد که معمولا از جنس برزنت استفاده می کنند تا این درزها و خروجی های هدر رفت باد را پشتیبانی کند و مانع از خروج خنکی کولر شود. از دیگر اهمیت و فواید داشتن سایبان برای کولر آبی این است که سایبان کولر از ورود گرد و غبار و باران به داخل کولر و منزل شما جلوگیری می کند و لذا هوای پاک تری را به منزل خود وارد می کنید.

سایبان مناسب برای کولر آبی مانع از نشستن برف و باران بر روی بدنه کولر می شود و لذا این قضیه سبب می شود تا بدنه کولر آبی که از جنس فلز می باشد به سرعت زنگ نزد و عمر بیشتری داشته باشد و بدنه کولر کمتر دچار تغییر رنگ شود. همچنین سایبان مناسب برای کولر آبی در جهت کاهش ورود نویز و آلودگی صوتی به داخل منازل موثر است.

دسته بندی شده در: لوازم خانگی, مجله, سرویس و نگهداری

ارسال نظر

  • هنوز هیچ مطلب محبوبی وجود ندارد.
Scroll Up